HAKKIMIZDA

Denge Kiralama Hakkımızda
Denge Elektronik

DENGE KİRALAMA

Denge Kiralama, 20 yılı aşkın tecrübesi ve birikimi ile kuruluşundan itibaren teknolojik gelişmeleri takip ederek, ürün, tasarım ve uygulamalarıyla, hizmet verdiği kurum ve kuruluşların organizasyon kalitesine katma değer sağlamayı prensip edinen, kendi marka ve distribütörlükleri ile Güvenlik ve Haberleşme Teknolojileri alanında lider firma olan Denge Elektronik markasıdır.

Profesyonel Çözümler

Denge Kiralama Hizmetleri, bir Denge Grup üretimi olan Powerguard X-Ray Cihazları ve Metal Kapı Dedektörleri, yine bir Denge Grup markası Set Bariyer ile Bariyer Sistemleri ve Haberleşme Telsiz Teknolojilerinde Hytera Distribütörlüğü ile kiralama alanında, sektördeki liderliğini her geçen yıl daha da pekiştirmektedir.

Yeniliklerin Öncüsü

Denge Kiralama, kurulduğu günden bu yana Türkiye’nin önde gelen organizasyon, zirve, konser ve etkinliklerine, konferanstan sempozyuma, açılıştan spor etkinliklerine kadar ulusal ve uluslararası organizasyonlarında A’dan Z’ye Güvenlik ve Haberleşme Sistemleriyle kiralama hizmeti sunmakta, son teknolojiye sahip kiralama cihazlarıyla organizasyon alanı ve ziyaretçi sayısına göre proje desteği sağlanmaktadır.

21

HİZMET YILI

10250

GÜVENLİK SİSTEMİ

9540

HABERLEŞME SİSTEMİ

19790

TOPLAM PROJE

DENGE KİRALAMA

İlkelerimiz

NEDEN DENGE KİRALAMA?

Denge Elektronik

Kalıcı çözümler için bir yönlendiriciye ya da bir danışmana mı ihtiyacınız var? Bizimle temasa geçin, çözümünüze birlikte yön verelim. Hangi ürünler ihtiyaçlarınızı daha iyi karşılıyor sorusuna beraber cevap bulalım. Bu sayede otomasyon ve verimlilik ile maliyetleri düşürün ve karmaşıklığı azaltın.

Denge Elektronik

Akılcı çözümler için bir yönlendiriciye ya da bir danışmana mı ihtiyacınız var? Bizimle temasa geçin, çözümünüze birlikte yön verelim. Hangi ürünler ihtiyaçlarınızı daha iyi karşılıyor sorusuna en akılcı cevabı bulalım. Bu sayede otomasyon ve verimlilik ile maliyetleri düşürün ve karmaşıklığı azaltın.

Denge Elektronik

Ekonomik çözümler için bir yönlendiriciye ya da bir danışmana mı ihtiyacınız var? Bizimle temasa geçin, çözümünüze birlikte yön verelim. Hangi ürünler ihtiyaçlarınızı daha iyi karşılıyor sorusuna en ekonomik cevabı birlikte bulalım. Bu sayede otomasyon ve verimlilik ile maliyetleri düşürün ve karmaşıklığı azaltın.

DEĞERLERİMİZ

Denge Elektronik Güvenlik ve Haberleşme Teknolojileri olarak, teknolojik altyapımız ve birikimimizle, sektöründe tercih edilen, davet edilen ve güvenliği emanet edilen bir firma olmanın sorumluluğu ile sürekli hizmet kalitesini arttırmayı hedeflemekteyiz.

Hızlı, devamlı ve tutarlı olmanın, kaliteli ürün ve hizmetleri en iyi şekilde rekabetçi pazara sunmanın, saygın bir lider olabilmek için son derece önemli olduğunun bilincindeyiz. “İnsan İçin Teknoloji” yaklaşımı ile çalışanlarımızın ve müşterilerimizin memnuniyetini hedefleriz. Bilgi, iletişim ve eğitime dayalı altyapımızla araştıran, geliştiren, üreten ve pazarlayan çalışanlarımıza fırsat verir, destekleriz.

Davranışlarımızı, kararlarımızı ve iş amaçlarımızı yönlendiren ortak değerlerimiz;

  • Dürüstlük
  • Şeffaflık
  • Yaratıcılık
  • Mükemmeliyet
  • Karşılıklı Saygı ve Sevgi
  • Sorumluluk
  • Adalet,
  • Rekabet

DENGE ELEKTRONİK

``Davranışlarımızı, kararlarımızı ve iş amaçlarımızı yönlendiren ortak değerlerimiz : Dürüstlük, Şeffaflık, Yaratıcılık, Mükemmeliyet, Karşılıklı Saygı ve Sevgidir.``