KİRALAMA HİZMETLERİMİZ

Başta G20 Liderler Zirvesi, Dünya İnsani Zirvesi, İstanbul Maratonu, Samsun-Trabzon ve Mersin Olimpiyatları gibi uluslararası organizasyonlar başta olmak üzere; 657 kamu kurumu, 4966 kurumsal firma, 8137 organizasyon ve 132 AVM tarafından güvenliğinizi sağlayacak tek firma olarak tercih edilmek bize gurur verdi. Geleceğe güvenle gülümseyen yüzler görmek görevimizi başarıyla yapmanın mükafatı oldu ve bizi güçlendirdi.

Kiralama Hizmetleri
Kiralama Hizmetleri

Güvenlik Teknolojileri Kiralamaları

 Güvenlik Teknolojileri hizmetlerimizin temelini oluşturan X-Ray cihazları, Metal Kapı Dedektörleri, Araç altı görüntüleme sistemleri, Akordiyon Bariyer Sistemleri, Tır tarama sistemleri ve ferro manyetik dedektörlerimizle en yeni teknolojileri kullanarak müşterilerimizin memnuniyetini daima üst seviyede tutmaktayız.

Kendi markamız PowerGuard ile  X-ray  ve  Kapı Dedektörleri cihazlarından en üstün verimin alınması için sistemlerinin montaj ve kurulum hizmetleri kiralamaları, Set Bariyer markamızla Akordeon Bariyer, Vip-Prinç Bariyer, Tekno bariyer ve çevre güvenlik bariyerleri konusunda Türkiye’nin en geniş ürün çeşitlerimizle kiralamalarımızı yapmaktadır.

– Metal Kapı Dedektörü Kiralama 

Organizasyon güvenliğinin en önemli unsurlarından olan Metal Kapı Dedektörü, yüksek güvenlik gerektiren etkinlik kiralamalarının olmazsa olmazıdır. Kurulumun yapıldığı alandaki güvenlik hassasiyetine göre ayarlanabilen özelliklere sahip, kendi markamız olan Powerguard Metal Kapı Dedektörlerimizle sürekli-sabit kullanım gerektiren, Cezaevlerinden Alışveriş Merkezlerine kadar binlerce kamu kuruluşu ve kurumsal firma mekanlarında yapmış olduğumuz kurulumların yanında, Türkiye’de gerçekleşmekte olan en büyük Event, Konser,  Miting, Zirve, Kongre ve Toplantı çalışmalarında da binlerce kiralama operasyon adedine ulaşmış bir hizmet kolumuzdur.

 – X-Ray Cihazı Kiralama

X-ray kiralama departmanımız, Türkiye’de en fazla adete sahip bulunan ve bu sebeple ilk akla gelen kiralama firmasıdır. Uluslararası ve yüksek güvenlik gerektiren organizasyonlarda yıllardır çalışmış olmanın getirdiği tecrübe ile çok hızlı hareket kabiliyetine ve tecrübeli bir operasyon ekibine sahiptir. Kendi markası cihazları ile yapmış olduğu kiralamalardaki  teknik desteği cihaza hakim teknik personeli ile etkinlik ve organizasyonların kusursuz bir emniyet sistemi içinde işlemesini sağlar.

Kiralama Hizmetleri
Kiralama Hizmetleri

Haberleşme Teknolojileri Kiralamaları

Denge Grup 20 seneyi aşkın tecrübesi ve Hytera Distribütörlüğüyle teknik becerisi ve etkin yönetim gücü ile telsiz teknolojilerine entegre haberleşme kiralamaları çözümleri sunmaktadır.

Digital  DMR, Tetra ve LTE teknolojilerini müşterilerine haberleşme çözümü olarak sunar.

Emniyet Genel Müdürlüğü, Adalet Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı, Metro ve Demiryolları işletmelerine, Havaalanları, Maden firmaları, Enerji üretim tesisleri, kent güvenliğiyle ilgili kamu kurum ve kuruluşları için her sektöre özel tasarlanmış yazılım ve donanımlarımızla kullanıcı ihtiyaçlarına göre çözüm odaklı, rekabetçi fiyatlarla, kalıcı, akılcı ve ekonomik çözümler oluşturmaktadır.

Denge Elektronik
Denge Elektronik
Xray Havaalanı
Müşteri Memnuniyeti 98%
Haberleşme Sistemi 96%
Güvenlik Sistemi 98%
Kiralama 93%

Kaliteli, Güvenli, Tecrübeli ve Çözüm Odaklı

``Denge Kiralama, yerel ve uluslararası birçok etkinlikte gösterdiği başarılı çalışmalarından dolayı Türkiye çapında tanınmış birçok firma tarafından ilk sırada tercih edilen bir şirket haline gelmiştir.``