HABERLEŞME ÇÖZÜM ANLAYIŞIMIZ

Haberleşme Step

Denge Grup 20 seneyi aşkın tecrübesi ve Hytera Distribütörlüğüyle teknik becerisi ve etkin yönetim gücü ile telsiz teknolojilerine entegre haberleşme kiralamaları çözümleri sunmaktadır.

Digital  DMR, Tetra ve LTE teknolojilerini müşterilerine haberleşme çözümü olarak sunar.

Emniyet Genel Müdürlüğü, Adalet Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı, Metro ve Demiryolları işletmelerine, Havaalanları, Maden firmaları, Enerji üretim tesisleri, kent güvenliğiyle ilgili kamu kurum ve kuruluşları için her sektöre özel tasarlanmış yazılım ve donanımlarımızla kullanıcı ihtiyaçlarına göre çözüm odaklı, rekabetçi fiyatlarla, kalıcı, akılcı ve ekonomik çözümler oluşturmaktadır.

Doğru Çözüm İçin Doğru Araçlar

Doğru Çözüm İçin Doğru Araçlar

Doğru çözüm için doğru araçlar, Denge Elektronik, sınıf üstü markalarla iş ortaklıkları yapmakta ve projelerinde bu ürünleri kullanmaktadır. Sınıf üstü ürünlerle kalıcı, akılcı ve ekonomik çözümler.

Doğru Çözüm İçin Doğru Projelendirme

Doğru Çözüm İçin Doğru Projelendirme

Doğru çözüm için doğru projelendirme, Sonuç Garantili Çözümler için deneyimli kadrolarca hazırlanmış projeler ile kalıcı, akılcı ve ekonomik sonuçlar.

Doğru Çözüm İçin Doğru Uygulama

Doğru Çözüm İçin Doğru Uygulama

Doğru çözüm için doğru uygulama, projelerin hayata geçirilmesinde uzman teknik kadrolarca yapılan uygulamalar ve Rekabetçi Fiyatlarla kalıcı, akılcı ve ekonomik çözümler.

ANALOG

ANALOG

Telsiz haberleşmesinin ilk formatını oluşturan analog teknoloji günümüzde hala yaygın olarak kullanılmaya devam etmektedir.

DMR

DMR

Tüm dünya genelinde telsiz haberleşmesinde, geniş kapsama alanı, yüksek veri kabiliyetleri ve ekonomik çözümleri ile en çok kullanılan telsiz teknolojisi.

LTE

LTE

ETSI (Avrupa Standartlar Enstitüsü) tarafından en son telsiz haberleşme teknolojisi olarak tanıtılmıştır. Özellikle video ve resim gibi yoğun veri haberleşmesi için gelecek vadeden teknolojidir.

ATEX

ATEX

Avrupa Birliği ülkelerinde patlama riski yüksek ortamlar için uygulamaya konulmuş bir direktifler ve standartlar bütünüdür. Bu standart dahilindeki ürünler söz konusu ortamlarda kullanılmak üzere tasarlanmış makinelerdir.

DENGE KİRALAMA

``Davranışlarımızı, kararlarımızı ve iş amaçlarımızı yönlendiren ortak değerlerimiz : Dürüstlük, Şeffaflık, Yaratıcılık, Mükemmeliyet, Karşılıklı Saygı ve Sevgidir.``